Protetyka słuchu  w Lublinie

Protetyka słuchu w Lublinie

Wady słuchu znacząco obniżają jakość codziennego życia i powodują spory dyskomfort. Postawienie szybkiej i trafnej diagnozy umożliwia wdrożenie odpowiedniego leczenia. Jeżeli zatem czujesz, że słabiej słyszysz, coraz częściej prosisz rozmówców o powtórzenie wypowiedzi lub dokucza Ci uporczywe szumienie w uszach– nie bagatelizuj problemu. Zgłoś się do naszego salonu protetyki słuchu, zanim zaburzenia słuchu się pogłębią.

Zapraszamy również osoby, u których zdiagnozowano już wady słuchu oraz wszystkich chcących wykonać badania profilaktyczne.
Dopasowujemy, sprzedajemy i naprawiamy aparaty słuchowe, będące niezastąpioną pomocą w przypadku takich dolegliwości jak niedosłuch, szumy uszne i wiele innych schorzeń. Proponujemy naszym Klientom nowoczesne metody, takie jak audiometria dziecięca, badanie słuchu na wizytach domowych czy tympanometria.
Dzięki połączeniu najlepszego sprzętu z naszym wieloletnim doświadczeniem i rozległą wiedzą możemy zagwarantować Ci najwyższą jakość oferowanych usług.
Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę jego indywidualne potrzeby. Z nami dobierzesz idealnie dopasowany do Twoich oczekiwań aparat słuchowy.

O nas

W AMFON od lat robimy wszystko, by poprawić komfort życia osób słabosłyszących. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie protetyki słuchu. Nasz salon jest miejscem, gdzie wykwalifikowany personel udzieli każdemu Klientowi specjalistycznej porady, niezależnie od stopnia i rodzaju ubytku słuchu. Zapewniamy najwyższy standard obsługi w konkurencyjnej cenie i jesteśmy gotowi odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Ponadto korzystamy wyłącznie z najlepszej jakości sprzętu.

Przeprowadzamy szereg badań obiektywnych słuchu – takich jak m.in.:

  • otoemisja
  • szeroko rozumiana audiometria,
  • diagnoza takich problemów, jak szumy uszne czy niedosłuch.

Zajmujemy się nie tylko doborem, regulacją i naprawą aparatów słuchowych. Korzystając z naszych fachowych usług serwisowych masz gwarancję, że zakupione już produkty będą sprawnie i skutecznie działać jeszcze przez długi czas. Wykonujemy również wkładki uszne oraz zaopatrujemy mieszkańców Lublina i okolic w systemy wspomagające słyszenie.

Zapewniamy pomoc w uzyskaniu dofinansowań do aparatów z Narodowego Funduszu Zdrowia i Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Wyjaśniamy też, jak działa bank aparatów słuchowych, prowadzony przy wsparciu fundacji Echo. U nas zakupisz baterie, środki do czyszczenia, a także wiele innych niezbędnych akcesoriów, umożliwiających każdemu posiadaczowi aparatu jego codzienną obsługę.

Współpracujemy z wiodącymi na rynku światowymi producentami – dzięki czemu możemy oferować naszym Klientom szeroki wybór najlepszych aparatów słuchowych.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Współpraca z renomowanymi firmami gwarantuje naszym Klientom możliwość wyboru aparatu spośród najlepszych na rynku światowym.

lubelskiefirmy.pl NFZ Santander